Учн 11 класу і відвідали Київський національний університет культури і мистецтв

18 бер. 2018
Екскурсія до Київського національного університету культури і мистецтв

17 березня  учні 11 класу відвідали Київський національний університет культури і мистецтв. Переступивши поріг навчального закладу, школярі потрапили у динамічний вир навчання та дозвілля мистецького вишу. Екскурсію учням проводили студенти,  які розповіли про факультети закладу та продемонстрували матеріально-технічну базу. Декани факультетів, завідуючі  кафедр детально ознайомили  з навчальними програмами, розповіли про умови навчання та вступу. Зокрема під час екскурсії абітурієнти відвідали: Лабораторії Інституту готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Лабораторії Інституту журналістики і міжнародних відносин,  Лабораторію кафедри міжнародних відносин, Лабораторію Інституту мистецтв,  Лабораторії Інституту дизайну та реклами,  Лабораторії Інституту кіно і телебачення. Факультет культурології презентував наукову бібліотеку КНУКіМ. Масштабний та змістовний День відкритих дверей Київського національного університету культури і мистецтв завершився смачним обідом. Учні фотографувалися та поділилися один з одним своїми враженнями. Найочікуванішою подією стала зустріч учнів із Михайлом Михайловичем Поплавським. Його відкритість і позитив одразу підкорили молодь і налаштували на відверте спілкування. Учні отримали чимало вичерпних відповідей на поставлені запитання щодо навчального процесу і професійних можливостей. Всі були вдячні організаторам за проведення цікавої та захоплюючої екскурсії.