Учні 10-11 класів взяли участь у районному заході, присвяченому 95-річчю утворення Гуляйпільського району

23 бер. 2018

23 березня учні 10-11 класів взяли участь у районному заході, присвяченому 95-річчю утворення Гуляйпільського району, який проходив у районному краєзнавчому музеї.  Ведучі Геньба Л.Г., Мірзоєва С.В. познайомили присутніх  із раритетними речами, які розповідають про історію рідного краю, розвиток сільського господарства, промисловості, освіти та медицини в районі. Пригадали  сторінки історії, пов’язані з подіями голодоморів, політичних репресій, висвітлені в книзі І.К. Кушніренка. Учні із захопленням  прослухали записи пісень на патефоні  та радіолі. Потім Любов Григорівна та  Світлана Володимирівна розповіли про наших земляків - учасників Другої світової війни та події в районі, пов’язані з цим періодом, про післявоєнну відбудову народного господарства. Наступна сторінка була присвячена розвитку промисловості та сільського господарства у повоєнні роки,  відкриттю музею, будівництву лікарні та КСК «Сучасник»,  людям, які своєю працею прославили Гуляйпільську землю,  письменникам рідного краю. Згадали про нашого славного земляка Н.І. Махна та його рідних. До всіх присутніх звернулися голова районної ради Клешня А.Г., голова міської ради Ярмак С.О., які пообіцяли продовжувати робити все заради розквіту нашого славного краю, побажали  щастя, добра, оптимізму всім жителям району. На завершення всі присутні заспівали пісню на слова нашої землячки Лариси Верьовки «Єднаймося, гуляйпільці».