Виховна година у 8-Б класі

15 бер. 2018
Проведено виховну годину у 8-Б класі "Усі професії важливі, усі професії потрібні"

Світ професій такий різноманітний. Як осягнути його? Як уникнути помилок при вирішенні питання ким бути? Яку стежку обрати у житті?
Стежок цих безліч… Є стежки, які треба долати через болота й пустелі, через ліси й гори, а є непомітні, які пролягають від учнівської парти в доросле життя. Як же не розгубитися, вибираючи ту стежку і єдину на все життя? Тож від того, яку професію обирає сьогоднішній школяр залежить і його власне майбутнє, і майбутнє всієї країни, тому в рамках місячника профорієнтації  у 8 – Б класі було проведено виховну годину на тему «Усі професії важливі, усі професії потрібні». Метою цього заходу було ознайомити учнів із різноманітним світом професій,сформувати в учнів реальний погляд на вибір професії з урахуванням їх бажань, можливостей; підвищити інтерес до робітничих професій; допомоги учням у визначенні професійних нахилів та здібностей; надати допомогу в професійному виборі.

Протягом виховної години учні прослухали повідомлення про найбільш затребувані професії на ринку праці, взяли участь в анкетуванні «Твої професійні нахили», переглянули презентацію « Світ професій». Захід завершився такими рядками: «Хай летить, як птах крилатий, мрія з краю в край. Час спливе, і життя скаже: «Шлях свій вибирай». Тож, шановні, не лінуйтесь: до вибору життєвого вже готуйтесь.