Свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я» у 3-Б класі

7 бер. 2018
У 3-Б класі пройшло свято "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

З метою  пропаганди ідеї здорової сім’ї  і залучення батьків до здорового способу життя, напередодні  8 березня  учні 3-Б класу Гуляйпільської ЗОШ № 1 (класний керівник Притула І.М. та вчитель фізичної культури Притула І.В.) провели свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Діточки зуміли передати своїм батькам емоції, бажання та прагнення брати участь у спортивному святі. Сценарій змагання був розроблений з врахуванням того, щоб і глядачі, і учасники отримали від свята тільки позитивні емоції та задоволення. У святі взяли участь  дві команди. Команда  дітей «Живчики» та  команда батьків «Міцні горішки».  На святі батьки і їхні дітлахи із задоволенням перевіряли свою влучність і швидкість, виконуючи забавні завдання, які насправді були не такими вже й простими і вимагали гарної фізичної підготовки.  Перше місце , з рахунком 2:7виборола команда «Живчики». Переможці отримали медалі з рук  суперників - своїх батьків. На останок було фото напам’ять. Захід «Тато, мама, я – спортивна сім’я» — це хороший приклад для тих, хто рідко проводить час і дозвілля зі своєю сім’єю. Подібні свята дають здоровий розвиток сімейних стосунків не тільки фізично, а й духовно.