Участь у спеціалізованому тренінгу "Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації"

18 трав. 2016

17.05.2016 р. у Запоріжжі відбувся тренінг для працівників освітньої сфери «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи.Результати», який для місцевих педагогів провела Марина Порошенко.

Головна увага акцентувалась на тому, як забезпечити навчання дітей з особливими потребами у звичайних загальноосвітніх школах. Це дасть змогу уникнути будь-якої дискримінації таких школярів і допоможе їм швидше адаптуватися у суспільстві.

Запоріжжя - другий регіон після Києва, де планують впроваджувати цю соціальну програму Благодійного Фонду. І вже цього року її почнуть реалізовувати понад 300 шкіл області.

У роботі тренінгу взяла участь директор школи Каткова Любов Єгорівна.