Школа зустрічала гостей

30 січ. 2018
Засідання міжрайонного педагогічного майданчика "Розбудовуємо новий освітній простір"

У зв'язку зі змінами пріоритетів розвитку освіти в Україні, зокрема початкової, які зумовлені реформуванням системи загальної середньої освіти, компетнтнісним підходом до організації навчально-виховного процесу увагу учительської громади привертає освітній проект «На крилах успіху». Оскільки наш заклад бере участь у Всеукраїнському експерименті «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти», його діяльність зацікавила директорів сусіднього Оріхівського району. 30 січня до школи завітали гості директори НВК «Основа» С.М.Дяченко, Малотокмачанської ЗОШ О.Г.Гамов,  Омельницької філії імені академіка М.А.Доллежаля   Т.І.Орел, Нестерянської СРЗОШ   Н.П.Онацько. Упродовж зустрічі вони ознайомилися з теоретичними засадами, особливостями освітнього проекту, адже в його межах відбувається оновлення не лише змісту початкової освіти, а й форм і методів організації навчального процесу, відбувається формування цілісності знань на засадах між предметної інтеграції. Учитель 1-А класу Смола Лілія Іванівна провела цікавий урок з математики,  використовувала інтерактивні цифрові технології.  Водночас на уроці передбачила дослідження і практичну роботу.  Маленькі школярики були активні упродовж уроку, вміло оперували поняттями, виконали багато цікавих завдань, а головне, на уроці чітко прослідковувалося формування  ключових компетентностей учнів, урок мав діяльнісний характер та практично зорієнтоване спрямування. Наші гості ознайомилися з навчально-методичним і технічним забезпеченням проекту «На крилах успіху». У шкільній медіатеці бібліотекар Порохнява Г.М. організувала свято «Посвята у читачі», де головними учасниками були учні 1-А класу. Директорів шкіл Оріхівського району зацікавив проект «Упровадження інклюзивного освітнього середовища» вони відвідали інклюзивні класи, поспілкувалися з педагогами та учнями, практичним психологом Куріленко А.В., оглянули матеріальну базу кабінетів та створене Монтессорі середовище для занять з учнями з ООП.  У директорів - оріхівців досвід вчителів школи викликав зацікавлення.