Крути: незгасна пам’ять і урок сьогодні

29 січ. 2018
Крути: незгасна пам’ять і урок сьогодні

З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історії українського визвольного руху, 29 січня 2018 року у Гуляйпільській загальноосвітній школі № 1 відбулася виховна година «Крути: незгасна пам’ять і урок сьогодні». Діти вшанували пам’ять 300 київських студентів і гімназистів, які загинули під Крутами. Дійсно, ми, нині сущі, повинні доземно вклонитися героям, які також палко любили Україну.

У 2-Б класі пройшла історична година «Квіти у полі, там де Крути».

Дерев’янко Тимофій, Гаюн Аріна, Шевченко Владислав познайомили однокласників з подіями, які сталися 29 січня 1918 року на станції Крути.

Бакаєва Єва виконала пісню «Балада про Крути». Учні подивилися відеоролик «Пам’яті героїв Крут», послухали вірш «Пам’яті тридцяти» у виконанні Доннік Ксеніі. Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.