Заходи до Дня Соборності України

22 січ. 2018
Заходи до Дня Соборності України

День Соборності – це свідчення про те, що сила нашої держави  в єдності українських земель. Адже саме цього дня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася важлива подія: на привселюдному зібранні було проголошено злуку Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою. Відтоді українці живуть однією сім’єю. І так буде завжди.

З метою  формування  національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі організовано та проведено низку заходів.

У 4-А класі  з дітьми було проведено бесіду на тему: "Моя Україна – у серці єдина", що мала на меті виховувати у школярів почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі.

Беручи приклад з першого "живого ланцюга", який було утворено в січні 1990 року між Києвом і Львовом, учні організували акцію "Ланцюг єдності та дружби".

У 4-Б класі був проведений виховний захід до Дня Соборності України «Нащадки козаків».

Четвертокласники разом з українським народом відзначали одне з найважливіших державних свят. Діти розповідали вірші про свій край, розгадували загадки, співали пісні.

Під час проведення вікторини називали символи України та сфотографувалися на фоні  Державного прапора.

Учні 5-х класів 22 січня 2018року відвідали КУ «Гуляйпільський краєзнавчий музей» , де пройшов святковий історичний захід «УНР проголошується незалежною, вільною суверенною державою українського народу» до100 річчя від дня прийняття IV Універсалу  Української Центральної Ради та Дня соборності України.У  тематичному заході та флешмобах взяли участь військові Гуляйпільського районного комісаріату.

Захід включав такі розділи:

-          Історичний кінозал, представлений кінофільмом «Україна - соборна»;

-          Лекційний матеріал на тему « Любіть Україну, як сонце любіть…»

-          Акція « Зв’яжи браслет дружби»

-          Флешмоб під гаслами: « Голуб миру прилети! Україну захисти!», « Ми разом! Ми – одна країна».

У 6-а класі було проведено виховний захід «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг». Метою заходу було виховання в учнів любові до Батьківщини, поваги  до героїчного минулого свого народу,  розвиток якості громадян, які братимуть активну участь у формуванні майбутнього своєї держави.

Учні 6-Б класу відвідали дитячу районну бібліотеку, де провели виховний захід "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг", учні зрозуміли, що Свобода, Незалежність, Соборність - це ті цінності, до яких прагне український народ, це частина нашого волелюбного менталітету, мрія реалізувати яку треба буде саме їм, підростаючому поколінню.

В учнів 7-А класу пройшла виховна година, де вони поглибили свої знання з історії походження Дня Соборності,ознайомилися з цікавими історичними фактами,пригадали ст.20 Конституції України.

В 11 класі відбулася виховна година до Дня соборності України " Соборна мати Україна- одна на всіх, як оберіг",  під час якої учні ознайомилися з цією історичною подією, переглянули відеохроніку за даною темою. На кінець уроку в класному куточку школярі зобразили крейдою карту нашої держави, на якій символічно намалювали рукостискання східної та західної частини України.