Новорічні святкові заходи

29 груд. 2017
Напередодні новорічних свят наша шкільна родина взяла участь у святкових заходах

26 та 27 грудня учні 1 – 4 класів продемонстрували маскарадні костюми, веселилися разом із казковими героями у новорічній шоу – програмі «Казкова пора – в дружному колі дітвора», а школярі 5 – 8 класів активно брали участь у театралізованому дійстві «В новім щасті, в новій силі – з Новим роком, браття милі!». Для старшокласників 28 грудня  пройшов бал – маскарад «У новорічну ніч казкову». Святковий настрій, чарівна музика, пісні, сценки, танці та неперевершений виступ творчої групи одинадцятикласників сприяли створенню незабутньої розважальної атмосфери. Усіх присутніх вітали представники адміністрації школи: директор Каткова Любов Єгорівна, завучі Притула Ірина Миколаївна та Таран Світлана Євгеніївна.

Хай щастя і радість цей рік принесе,

Щоб в ньому здійснилось найкраще усе!

Щоб діти здорові й щасливі зростали,

Щоб кращої долі усі ми діждали!