У закладі пройшов тиждень військово-патріотичного виховання

8 груд. 2017
У закладі пройшов тиждень військово-патріотичного виховання

Педагогічний колектив закладу приділяє велику увагу національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління. Протягом тижня військово-патріотичного виховання були проведені виховні години на тему «Щоб у серці жила Батьківщина» для учнів 1-4 класів; «Україна – суверенна і незалежна держава» для учнів 5-9 класів та «Збройні Сили України на сучасному етапі» для  10-11 класів. З метою виховання почуття патріотизму, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину, для учнів 10-11 класів було організовано військово-патріотичні змагання «Юний захисник», які  підготував та провів учитель предмету «Захист Вітчизни» Притула І.В.. Хлопці довели, що вони справжні патріоти та гідні називати себе майбутніми захисниками нашої держави.  Всі заходи були спрямовані на формування національної свідомості школярів, виховання поваги до громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу.

6 грудня у 1 – Б класі пройшла година спілкування на тему: « Моя армія». Діти дізналися нове про Українську армію, її становлення і бойовий шлях.

Такі заходи завжди допомагають у формуванні патріотичних почуттів у молодших школярів, відкривають для дітей світ у новому вимірі. А мотім свої почуття і емоції діти відобразили в малюнках.

У 5-А класі було проведено урок мужності «Україна мати, умій її захищати». Під час якого учні ознайомились з історичним минулим української армії,  з видами військ України, зуміли проявити свою силу, спритність та кмітливість у багатьох конкурсах та поглибили знання з історії та медицини.