Із 4 по 8 грудня в школі проходив тиждень правових знань

8 груд. 2017
Із 4 по 8 грудня в школі проходив тиждень правових знань

Із 4 по 8 грудня в школі проходив тиждень правових знань. В рамках тижня було проведено заходи з правового виховання. Для учнів старших класів вчитель правознавства Лукаш Н.В. провела круглий стіл «Правопорушення неповнолітніх: причини та особливості юридичної відповідальності» та годину спілкування «Чи знаєш ти свої права, чи умієш захистити себе?». На заходи були запрошені  представники правоохоронних органів: Шаповал Ю.І – представник ювенальної поліції, Рула І.О. – прокурор Гуляйпільського відділку Токмакської міської прокуратури. Лекторська группа «Правознавці» під керівництвом вчителя Лукаш Наталії Володимирівни провели правовий лекторій для учнів 5-8 класів «Конвенція ООН про права дитини», де познайомили школярів зі змістом Конвенції ООН та переглянули відеоролик «Мої права». Для молодших школярів було проведено захід «Абетка права». Діти переглянули презентацію про права і обов’язки школярів та відеоролик «Порушення прав героями мультфільмів». Також у школі пройшов конкурс на кращу стінгазету з правової тематики та конкурс рефератів «Правові пам’ятки в історії держави». 8 грудня у кожному класному колективі пройшов урок права "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Проведені заходи сприяли формуванню в учнів правової культури, вихованню почуття власної гідності, любові до Батьківщини, впевненості в своїх діях.