04.12.2017 року у Запорізькому обласному центрі молоді було проведено нагородження координаторів волонтерського руху в закладах освіти.

5 груд. 2017

Педагогічний колектив нашої школи розуміє необхідність активної участі громадян у розбудові українського суспільства шляхом розвитку нових громадських ініціатив.Однією з найважливіших рис нашого часу є відродження руху, який залучає  до формування нових відносин у суспільстві, що в цілому сприятиме вирішенню актуальних проблем сьогодення. Цей рух прийнято називати волонтерством. Робота волонтерів  широко розвинута у світі й розглядається як глобальний процес об’єднання людей, які прагнуть зробити внесок на користь доброти та людяності.

04.12.2017 року у  Запорізькому обласному центрі молоді було проведено нагородження координаторів волонтерського руху в закладах освіти. Комунальний заклад «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської районної ради нагороджено подякою з нагоди Дня волонтера за активну роботу з національно – патріотичного виховання, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху серед учнівської молоді, спрямований на заохочення  до благодійних , соціальних, інтелектуальних та творчих ініціатив на благо України.