Заходи до Дня Гідності і Свободи

21 лист. 2017
Заходи до Дня Гідності і Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя. У закладі з нагоди відзначення Дня гідності та Свободи проведено ряд заходів, серед них – флеш моб для учнів 5-11-х класів «Ми – діти України». Школярі протягом дня на спільному стенді представили свої емблеми - символи цього свята. Звичайно, для переважної частини робіт ці символи співзвучні з образами України, елементами національної символіки. Спільна творчість створила святкову атмосферу єднання. Проведено виховні години та уроки-мужності для учнів 1-4 та 5-9 класів на тему «Революція Гідності та Свободи: як це було…», де класоводи та класні керівники розповідали про початок Революції та її героїв,  показували відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення. Протягом тижня у школі триває тематична виставка літератури «Україно! Я з твоїм ім’ям вмираю і з твоїм іменем живу», біля виставки квіти та запалені лампадки на знак пам'яті про Героїв Небесної Сотні. Для учнів 10-11 класів проведено вечір-реквієм «Україна – територія гідності та свободи!». Учні розповідали історію подій, що відбувалися в Києві на майдані Незалежності, виконували патріотичні пісні, згадали про Героїв «Небесної сотні» - мужніх Громадян Української держави, справжніх її синів і дочок. Під час проведення заходів присутні хвилиною мовчання вшановували  пам'ять Героїв Небесної Сотні та героїв війни на сході. Класні керівники, проводячи заходи, відзначали, що український народ сповнений гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Під час проведення заходів школярі познайомились з поняттями «гідність» та «свобода», отримали інформацію про події на майдані Незалежності та на сході України, про наших земляків, які несуть службу з охорони суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення антитерористичної операції, про героїв, які віддали життя за Україну. Проведення заходів сприяло згуртуванню дітей та дорослих, вихованню   почуття гідності та єдності всього нашого народу.