9 лист. 2017

06-08.11.2017 р. відбувся тренінг «Психолого-педагогічний супровід дітей з порушеннями слуху», який проводився з метою формування в педагогів професійних компетентностей щодо психолого-педагогічного супроводу дітей з порушеннями слуху. Керівник тренінгу: Волошина Т.А. (ст. викладач кафедри РПЗСЖ).

Протягом трьох  днів у доступній формі було отримано  знання  щодо особливостей психофізичного розвитку дітей із порушеннями слуху, включення таких дітей в загальноосвітній простір навчального закладу; показані цікаві методи реалізації та  налагодження міжособистісних стосунків між усіма суб’єктами навчально-виховної діяльності. Практичним методам та формам роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, застосовування професійних знань у практичній діяльності; здійснення психолого-педагогічного супроводу дітей з ОПФР можна було навчитися у КЗ «СЗШ-І «Джерело» ЗОР.Педагогічний колектив закладу з радістю надавав теоретичні та практичні рекомендації педагогам інклюзивних закладів щодо організації навчально-виховного процесу з дітьми з порушеною слуховою функцією.

Відео з тренінгу