17 лист. 2017
Заходи по правилах дорожнього руху

17 листопада в закладі  проходив єдиний урок з правил дорожнього руху «Безпека руху – безпека життя» в рамках тижня безпеки дорожнього руху. На виховній години учні 3-В класу повторювали правила переходу вулиць і доріг, згадували групи  дорожніх знаків та їх значення, коментували дії дітей у запропонованих ситуаціях (за змістом малюнків), взяли активну участь в обговоренні переглянутого мультфільму «Правила дорожнього руху. Пригоди Марка».

У 1 – Б класі пройшов урок по правилах дорожнього руху. На ньому діти познайомилися з дорожньою розміткою, дорожніми знаками, правилами безпечного переходу вулиці та дороги. Маленькі школярі активно розповідали ситуації з свого життєвого досвіду. А завершився урок переглядом і обговоренням мультфільму про лисеня - порушника правил руху. Діти замислились, чи варто ризикувати своїм життям і здоров’ям, порушуючи правила? Висновок був однозначним – ні!

У 5-А класі була проведена виховна година на тему: «Безпека на дорозі - безпека життя».

Метою заходу було поглибити знання учнів про правила дорожнього руху, повторити основні правила пішоходів, велосипедистів, мотоциклістів, пасажирів, водіїв. Під час заходу діти визначили безпечний шлях з дому до школи та назад, розгадували загадки, пригадали і закріпили правила світлофора, який вчить порядку переходу через вулицю.

Постійно діючий загін ЮІР щороку активізує свою роботу і веде пропаганду дотримання ПДР, планує, організовує і проводе ряд заходів, спрямованих на вивчення правил дотримання безпеки життєдіяльності. Особливу увагу юні інспектори звертають на спілкування з дітьми молодших класів, оскільки саме у цьому віці у дітей формуються не лише основи безпечної поведінки на дорозі і вулицях, а й правосвідомості загалом.

Проведений «Тест контроль з ПДР» показав, що учні мають достатній рівень знань про перехід вулиці; безпечний маршрут з дому до школи і навпаки; як діяти в екстремальних ситуаціях, щоб зберегти своє життя та залишити у безпеці інших.

Школярі з радістю виявили бажання розкрити свої творчі здібності у мистецтві на конкурсі малюнків «Ми – зразкові пішоходи».

Під час гри – вікторини «Знай правила дорожнього руху» юні інспектори знайомили учнів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпили і актуалізували знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях; розв’язували задачі, розгадували кросворд, розвивали пізнавальні інтереси, уміння орієнтуватися на вулицях міста; виховували культуру поведінки на дорогах.

Цікаво пройшла конкурсно – розважальна програма «Безпека на дорозі – безпека життя», де учасники загону ЮІР за допомогою малюнків та плакатів, в доступній формі розповіли дітям як треба переходити вулицю і в яких місцях. Пригадали правила поводження на вулицях міста. Учні поширили свої знання з ПДР, брали участь у вікторині.  А відповіді, які звучали з вуст учасників були абсолютно правильні. Це свідчить про те, що робота загону ЮІР дає позитивні результати у засвоєння учнями правил дорожнього руху.

17.11.2017р. у 6-б класі проходив урок «Твій вибір, друг, безпечний рух».

Діти вчилися правильно поводитися на проїжджій частині; закріпили знання правил та умов безпечного переходу вулиці.

В кінці заняття була проведена вікторина на краще знання правил дорожнього руху.  Всі учні дійшли висновку, що жити у  місті і не знати правил дорожнього руху неможливо. Щоб зберегти життя, уникнути неприємних ситуацій на дорозі, слід знати ці правила й завжди їх дотримуватись, а іноді навіть нагадувати про них вашим рідним.

У 5-б класі проходив урок «Безпека на дорозі – безпека життя».

Учні жваво долучились до спілкування на уроці, завдання виконували охоче, продемонстрували готовність та бажання бути законослухняними, дотримуватись правил дорожнього руху.

В кінці заняття були зроблені висновки. ТРЕБА: ЗНАТИ способи безпечної поведінки в умовах дорожнього руху; ВІРИТИ, що ці знання допоможуть убезпечити життя; ДІЯТИ на дорозі відповідально задля збереження власного життя та життя інших людей.

Учні 3-А класу під час уроку  повторили основні правила безпеки катання на велосипеді, роликах, санках та правила дорожнього руху для пішоходів, грали в гру «Дорожні знаки» та познайомились з авто буквариком.

«Правила руху вчи до ладу, щоб не потрапити раптом біду» - такий виховний захід був проведений у 4-Б класі. Діти розгадували загадки про дорожні знаки та грали в ігри. Ознайомлювалися з окремими дорожніми знаками в ігровій формі, використовуючи інтернет- ресурси. Вчилися спостережливості та вмінню берегти своє здоров’я.